08 marca 2020

W dniu 05.03.2020r. dla najstarszych grup przedszkolnych i klas I – III odbyło się przedstawienie, pt. „ Bajkowy Przekładaniec”.  Spektakl ten składał się z wielu piosenek, scenek aktorskich i konkursów, które w wesoły i niebanalny sposób umożliwiły dzieciom znalezienie odpowiedzi na kilka trudnych pytań i zagadnień. Aktorzy zadawali dzieciom ważne pytania odnośnie agresywnych zachowań, oszukiwania innych i wielu problemów z dziecięcego świata. W czasie trwania widowiska wykonawcy uczyli dzieci pozytywnego myślenia, wzajemnego szacunku oraz zachęcali do pomagania innym.

Przedstawienie było bardzo udane, a na koniec dzieci miały okazję wziąć udział w konkursie przy aplauzie całej publicznościJ

„ Bajkowy Przekładaniec”