„Zbiórka nadziei”

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo!

Pragniemy zachęcić Was do wzięcia udziału w akcji Podaruj prezent na święta małym pacjentom Przylądka Nadziei, zorganizowanej przez Fundację Na Ratunek.  Najbliższy czas będzie dla małych pacjentów wyjątkowo trudny. Wielu z nich nie będzie mogło wrócić do domu na Święta. Ze względu na panującą pandemię nie będą również mogli liczyć na odwiedziny najbliższych.

Wiemy też, jak w tym czasie zapracowany jest Święty Mikołaj. Na pewno nie będzie miał nic przeciwko, jeśli troszeczkę mu pomożemy. Spróbujmy wspólnymi siłami sprawić radość małym wojownikom. W przedsionku wejścia głównego do szkoły będzie czekało pudełko. Co do niego zbieramy? Wszystko co może umilić czas dzieciom podczas pobytu w szpitalu, czyli: gry, zabawki, pluszaki, artykuły papiernicze, książki. Pod tym linkiem można znaleźć jeszcze inne pomysły na prezent:

Prosimy, aby były to rzeczy nowe. Na wasze upominki czekamy do 17 grudnia. Liczymy na Wasze szczodre serducha.

W razie pytań proszę o kontakt poprzez dziennik elektroniczny.

Pozdrawiam serdecznie

Alina Mocniak.