Bal Karnawałowy w przedszkolu

Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego.

Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali balowej.

Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich

do wesołej zabawy.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu animatorki, które zachęcały wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca

w rytm m.in. Baby Sharka, Boogie Woogie, czy Raz, dwa, trzy klaszczemy.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie w przygotowaniu dekoracji wystroju sali oraz pysznego poczęstunku.

Opracowała:  Aleksandra Żywicka

22 lutego 2019