DZIEŃ BABCI I DZADKA U ŻABEK

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia. Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Kolejny rok nie pozwolił nam na  zaproszenie Babć i Dziadków do przedszkola  ale dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do występu artystycznego który został nagrany. W przygotowanym przez dzieci programie mali artyści recytowali wiersze, śpiewali piosenki , odgrywali przedstawienie teatralne oraz tańczyli. W ten sposób wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, następnie wykonali dla swoich ukochanych babć i dziadków upominki z pięknymi życzeniami.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Opracowała;

Bożena Perłak