Dzień babci i dziadka u Biedronek

Babcia i Dziadziuś są obecni w życiu każdego człowieka już od jego narodzin. Uczestniczą w codziennym życiu, pomagają w momentach trudnych i służą dobrą radą
w chwilach zwątpienia. Poświęcają swój wolny czas swoim ukochanym wnukom.

Dlatego właśnie jest w kalendarzu taka piękna data – 21 i 22 stycznia – Święto Babci i Dziadka. Z tej okazji w dniu 20 lutego 2019 r., nasze Biedronki mogły, również zaprezentować swój program artystyczny dedykowany Babciom i Dziadkom.

W pięknych i prostych słowach wypowiedzianych w wierszach oraz wyśpiewanych w piosenkach, dzieci oddały wszystko to, co kryło ich serce. Ogromne zaangażowanie „Biedronek”, sprawiło radość i uśmiech na twarzach ich bliskich.

Na zakończenie przedszkolaki wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadziom własnoręcznie wykonane prezenty. Po życzeniach uściskom i całusom nie było końca.
Aż łezka w oku kręci się ze wzruszenia…

Sto lat Babciu sto lat Dziadku

01 marca 2019