13 marca 2019

Jedni uważają go za relikt przeszłości, inni za zupełnie niepotrzebne święto. My postanowiliśmy przypomnieć o 8 marca i pokazać wszystkim kobietom – tym małym i tym większym, że szanujemy je i doceniamy.

Samorząd Uczniowski przygotował tablice z krótkimi opowieściami o niezwykłych kobietach. Przeprowadziliśmy również głosowanie na „najfajniejszą” dziewczynę w szkole. Wśród Waszych typów pojawiały się głosy za uczennicami, jak i za żeńską częścią grona pedagogicznego. Najczęściej jednak padało jedno nazwisko - Julii Dobrzyńskiej z kl. 8b. Ona też zdobyła tytuł najsympatyczniejszej dziewczyny w szkole.

Ten dzień z pewnością różnił się od zwykłej szarej codzienności – było mnóstwo ciepłych słów, kwiatów, słodkości i balonów. Podczas zajęć również nie zabrakło miłych chwil - lekcje wychowawcze przebiegały w miłej atmosferze – przy słodkich wypiekach, grach i zabawach integracyjnych.

Dziękujemy Wam, nasi młodzi Panowie!

Dzień Kobiet