Garść informacji od Rady Rodziców
1. Uprzejmie informujemy,że zgodnie z wcześniejszymi planami RR dokonała wyboru i zakupu naklejek edukacyjnych na podstopnice schodów w naszej szkole oraz na podłogi w części korytarzy na parterze.Naklejki sensoryczne na podłogi dedykowane są naszym najmłodszym uczniom w nauczaniu początkowym,by umilić im czas spędzany poza zajęciami w salach.
Naklejki na podłogi oraz na podstopnice planujemy umieszczać w dwóch terminach w trakcie ferii: czwartek 13.02.2020 od godziny 16 oraz w poniedziałek 17.02.2020 od godziny 16.
Zwracamy się zatem do wszystkich rodziców z prośbą o pomoc w tych pracach.
Prosimy o informacje od trójek klasowych do końca przyszłego tygodnia tj. do dnia 07.02.2020 z informacją o planowanym zaangażowaniu rodziców.
Zróbmy dzieciom niespodzinkę po feriach!
Serdecznie zapraszamy!

2. Rozstrzygnięcie konkursu 100% składek wpłaconych od klas na Radę Rodziców
Dobra wieść niesie,że w tym roku klasą,która jako pierwsza zebrała i wpłaciła składki na RR jest klasa 5b!
Przedstawiciel trójki klasowej proszony jest o kontakt z Prezydium RR w celu omówienia szczegółów przekazania nagrody na rzecz klasy.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

31 stycznia 2020