Informacja  w sprawie  organizacji  grup przedszkolnych w nowym roku szkolnym

Lutynia, dn. 22.07.2021r

Dyrektor ZSP w Lutyni informuje, że w ostatnim tygodniu sierpnia zostaną opublikowane  listy grup przedszkolnych wraz z przydzielonymi  wychowawczyniami oraz miejscem uczęszczania.

Listy grup  będą się znajdować w oknie holu szkoły.

Nie przewiduje się zebrań z rodzicami w okresie wakacyjnym. Zebrania odbędą się  we wrześniu.

Proszę o zapoznanie się z wcześniejszą informacją w sprawie dokumentów oraz wyprawką dla dziecka.

Wszelkie informacje dotyczące spraw organizacyjnych znajdują się wyłącznie na stronie internetowej ZSP w Lutyni. Proszę śledzić na bieżąco pojawiające się tam komunikaty.

Placówka nie będzie się odnosiła do informacji publikowanych przez osoby prywatne na portalach społecznościowych.

Z poważaniem,

Dyrektor ZSP w Lutyni