KONKURS – Radosne świętowanie dnia niepodległości

Składamy serdeczne podziękowanie dla dzieci, rodziców i nauczycieli, którzy wzięli udział w naszym konkursie dotyczącym Narodowego Święta Niepodległości. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem są przepiękne prace. Mimo usilnych starań i stosowania kryteriów określonych w regulaminie naszego konkursu nie udało się wyłonić zdecydowanych zwycięzców gdyż wszystkie prace zgłoszone do konkursu zasługują na to miano. Mając na uwadze pomysłowość, zaangażowanie i poświęcenie dla wykonania prac konkursowych, decyzją zespołu oceniającego  wszystkie  zgłoszone prace zostały wyróżnione. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie.

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w dniu 18.11.2019 r.  Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci które brały udział w konkursie.

13 listopada 2019