KONKURS NIEPODLEGŁOŚCIOWY ROZSTRZYGNIĘTY

Do naszego konkursu zostało zgłoszonych wiele prac, które zostały wykonane w różnej technice,
i formacie. Nasze  dzieci motywowały rodziców, rodzeństwo i niejednokrotnie całą rodzinę. Zaangażowanie wszystkich uczestników konkursu  zasługuje na najwyższe  uznanie i podziękowanie. Dzielimy wspólną radość z naszymi dziećmi, które bardzo emocjonalnie identyfikują się z wystawionymi  do konkursu pracami. Doceniając pomysłowość, ogrom pracy i niesamowitą determinację w przygotowania prac konkursowych, informujemy, że stosując się do zapisów regulaminu konkursu, powołana komisja zakwalifikowała do wyróżnienia wszystkie  prace. Składamy szczególne podziękowania Pani Dyrektor Jadwigi Rybackiej za patronat nad naszym konkursem i ufundowanie nagród. Konkurs nie miałby również wspaniałego zakończenia  bez wsparcia Rady Rodziców oraz Pani Eweliny reprezentującej Maciejowy Sad. Jak zawsze, największą nagrodą i radością dla nas były uśmiechnięte buzie naszych dzieci, które z nieskrywaną radością i przejęciem opowiadały o historii powstania każdej konkursowej, rodzinnej pracy.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie w realizację konkursu.

Opracowała:

Bożena Perłak