Konkurs plastyczny z Koziołkiem

29 stycznia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego z projektu czytelniczego „Idź ty lepiej koziołeczku, szukać swego Pacanowa”.

Konkurs nosił tytuł: „Najciekawsza przygoda Koziołka Matołka”. W wydarzeniu wzięły udział przedszkolaki z grupy Motylków oraz  Sówek.

Wykonując swoje prace dzieci miały do wyboru przeróżne materiały plastyczne: od kredek, pasteli poprzez farby, wyklejanki, papier kolorowy czy bibułę, do pomponów, cekinów itd.

O wyniku konkursu decydował przede wszystkim pomysł, a następnie wykonanie. Z racji, że wszystkie prace były cudowne, ciężko było podjąć jednoznaczną decyzję. Wraz z Panią Dyrektor Jadwigą Rybacką i wychowawcą Motylków Agnieszką Klimczak-Suder przyznałyśmy aż dwa II miejsca i dwa III miejsca. Wszystkie dzieci zostały wyróżnione skromnymi nagrodami.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Maria Beck z Sówek

II miejsce- Aurelia Dąbrowska i Maria Kaczorowska z Motyli

III miejsce- Jan Szczot z Motyli i Alicja Serewiś z Sówek

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Zachęcamy również do udziału w następnych konkursach, które już niebawem się odbędą :)

Opracowała:

Agnieszka Antoszak