08 grudnia 2019

W tym roku postanowiliśmy połączyć działania Samorządu Uczniowskiego i uczcić kilka niezwykłych świąt, które obchodziliśmy na przestrzeni ostatnich dni.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka Samorząd urządził konkurs dla klas 4-8, w którym uczniowie przygotowali plakaty propagujące prawa najmłodszych. Wszystkie przygotowane prace były fantastyczne! Starania uczniów nagrodziliśmy punktami do Ligi Klas.

W Dniu Życzliwości odznaczaliśmy Życzliwków Klasowych, rozdawaliśmy cukierki z pozytywnym przesłaniem i przeprowadzaliśmy „cytrynowy sprawdzian” sprawdzając, czy żadna z testujących osób nie wykrzywi się zjadając kawałek cytryny. Nie zapomnieliśmy też o iskierce życzliwości, którą puściliśmy wśród uczniów i nauczycieli.

Dzień Pluszowego Misia spędziliśmy w myśl hasła: "Czy to jutro, czy to dziś każdemu potrzebny jest miś". Tego dnia przynieśliśmy swoje pluszaki, by pokazać młodszym kolegom, że my także nie zapominamy o naszych przytulankach. Dzięki takiemu wsparciu maluchom z pewnością zrobiło się raźniej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcje uczniom, nauczycielom i rodzicom. Oby takich wesołych i radosnych dni w naszej szkole było więcej!

Listopad pełen aktywności i serdeczności.