W piątek grupa Sówek rozpoczęła przygodę z kolorowymi bazgrołkami. Nowy projekt pt: „Przedszkolne zmagania bazgrołków. W świecie bazgrołkowych emocji.” ma pomóc przedszkolakom w rozpoznawaniu i rodzeniu sobie z emocjami.

Bazgrołek, Bazgrot, Bazgraninka, Bazgrotek, Bazgrolinka i Bazgrolinek to wytwory  Michałka, który różnież zmaga się z różnymi uczuciami. Poznając przygody chłopca i kolorowych stworków nasze pociechy nauczą się jak zachowaywać się w różnych sytuacjach.

Na początku spotkania Sówki zapoznały się z regulaminem bazgrołkowych spotkań, złożyły przyrzeczenie i podpisały się pod nim własnym kciukiem. Następnie poznały historię powstania przezabawnych gości i ich sposoby witania się. Na końcu przedszkolaki uruchomiły swoją wyobraźnię i każdy z nich stworzył własnego bazgrołka.

22 października 2020