Nominacje! Liczymy na Państwa głosy
Szanowni Państwo,
otrzymaliśmy   z Gazety Wrocławskiej informację  o Państwa nominacjach w wielkim plebiscycie edukacyjnym  na Szkołę Roku oraz Nauczycieli Roku. Jesteśmy zaszczyceni, że w Państwa oczach nasza placówka i kadra pedagogiczna znalazła uznanie.
Dziękujemy za  zaufanie i dotychczasową współpracę. Liczymy na Państwa głosy.
Z wyrazami szacunku,

J.Rybacka - dyrektor ZSP w Lutyni

Miło mi poinformować, że kolejni nauczyciele z Państwa przedszkola Bożena Perłak, Ewelina Raducha-Furman - zostali zgłoszeni do nagrody w wielkim plebiscycie edukacyjnym, o którym pisałam w poprzednim mailu.

Podobnie jak poprzednio proszę o przekazanie niniejszej wiadomości nauczycielom oraz wypełnienie formularza dostępnego pod adresem www.gazetawroclawska.pl/nominowani , którego celem jest potwierdzenie danych związanych z nominacją.

Poniżej przesyłam link do pobrania listów gratulacyjnych dla nauczycieli:

www.gazetawroclawska.pl/ll/N/14/Nominacja_Bozena_Perlak.jpg

www.gazetawroclawska.pl/ll/N/14/Nominacja_Ewelina_Raducha-Furman.jpg

Miło mi poinformować, że kolejny nauczyciel z Państwa szkoły – Piotr Szczypior - został zgłoszony do nagrody w wielkim plebiscycie edukacyjnym, o którym pisałam w poprzednim mailu.

Podobnie jak poprzednio proszę o przekazanie niniejszej wiadomości nauczycielowi oraz wypełnienie formularza dostępnego pod adresem www.gazetawroclawska.pl/nominowani , którego celem jest potwierdzenie danych związanych z nominacją.

Poniżej przesyłam link do pobrania listu gratulacyjnego dla nauczyciela:

www.gazetawroclawska.pl/ll/N/14/Nominacja_Piotr_Szczypio.jpg

Z poważaniem,