Pasowanie "Jeżyki"

Dnia 4 listopada w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość  Pasowania na Przedszkolaka. Uczestniczyła w niej również najmłodsza grupa  trzylatków. "Jeżyki" odświętnie ubrane, w barwy narodowe, zaprezentowały przed zaproszonymi gośćmi swój pierwszy program artystyczny. Mimo wielkiej tremy dzieci zaśpiewały, zarecytowały i zatańczyły. Następnie dzielnie wypowiedziały przysięgę przedszkolaka i przyjęły pasowanie wielkim ołówkiem z rąk Pani Dyrektor. Trzylatki zachwyciły swoim występem wszystkich zebranych. Nie obyło się oczywiście bez sesji dla "fotoreporterów" w osobach rodziców. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki.  Tego dnia w sali "Jeżyków" było wesoło i głośno. W końcu bawiły się PRAWDZIWE PRZEDSZKOLAKI :)

17 listopada 2021