PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE VII SMERFY

W dniu 04.11.2021 uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”, rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc, wierszyki, piosenka grupowa i przysięga przedszkolaka. Po przysiędze odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka”, poprzez dotknięciem ołówka o ramie każdego z dzieci przez naszą Panią Dyrektor. Na koniec uroczystości wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy i prezenty.
Po powrocie do sali grupa Smerfów świętowała swój dzień poprzez zabawy ruchowe i tańce.

Opracowała

Kinga Szajna