02 lutego 2019

Półkolonie zimowe za nami! Przez cały tydzień uczniowie klas 1-4 brali udział w zajęciach organizowanych przez naszą szkołę. Rozpoczęliśmy je warsztatami detektywistycznymi i eksperymentami – na ławkach buzowały wulkany i gejzery;) Pierwszy dzień zakończyliśmy zajęciami karate z p. Tomaszem Malinowskim. We wtorek odwiedziliśmy Młodzieżowy Dom Kultury we Wrocławiu – tam czekały na nas warsztaty teatralne, taneczne, ceramiczne, modelarskie i plastyczne. Kolejny dzień upłynął nam na zajęciach z robotyki – dzieci miały okazję zbudować własnego robota z czujnikiem światła. W czwartek wzięliśmy udział w seansie filmowym w OH Kino w Arkadach Wrocławskich, po którym udaliśmy się na warsztaty kulinarne. Z kolei w ostatni dzień półkolonii odwiedził nas p. Rafał Sztylka ze Szkoły Piłkarskiej Olympic, dzięki któremu dzieci miały okazję wziąć udział w prawdziwym treningu piłkarskim.  Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w półkoloniach zimowych i życzymy udanego drugiego tygodnia ferii.

Podziękowania składamy także p. Rafałowi Sztylce i p. Tomaszowi Malinowskiemu za pomoc w organizacji zajęć dla dzieci z naszej szkoły.

Zuzanna Zięciak

Jakub Ranosz

Półkolonie w trakcie ferii zimowych...