Pomoc dla Ukrainy - nasza szkoła

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, drodzy Uczniowie, wszyscy wiemy, co dzieje się u naszych sąsiadów, jak straszne jest to wszystko. Cierpią niewinni ludzie... Zapewne wielu z nas zastanawia się, jak może pomóc. Organizacje humanitarne rozpoczęły już zbiórki na rzecz Ukrainy i spodziewanego napływu uchodźców.

My, jako szkoła, również dołączamy się do tej akcji. Potrzebne są:

- żywność długoterminowa (np. makaron, ryz, konserwy mięsne i rybne, cukier, herbata, olej, mąka, itd.)

- śpiwory, koce,

- środki higieny osobistej (np. pasta do zębów, bielizna, pieluchy, w tym pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, itp.)

- świece, baterie, zapalniczki

- materiały opatrunkowe- bandaże, plastry, itp.).

Nie przynosimy ubrań!

Na bieżąco będziemy monitorować sytuację i zwracać się do Państwa o konkretną pomoc. Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej.

Z góry bardzo dziękujemy,

Dyrektor Szkoły wraz z opiekunami Szkolnego Klubu Wolontariuszy oraz Zespołem nauczycieli ds. migracji.

28 lutego 2022