19 listopada 2018

Naszą grupę odwiedziła Pani Małgorzata Stroiwąs – nauczyciel wychowania fizycznego.

Zabrała nas w swoje magiczne miejsce – do sali gimnastycznej gdzie na co dzień wykonuje zawód nauczyciela wychowania fizycznego. Po drodze pani Małgosia zaprowadziła nas do siłowni, gdzie mogliśmy się przyjrzeć licznym przyrządom służącym do ćwiczeń naszego ciała oraz wypróbować niektóre z nich. Następnie obejrzeliśmy salę lustrzaną gdzie naszym zachwytom nie było końca. W sali gimnastycznej mogliśmy biegać do woli, przestrzeń ciężko było objąć wzrokiem. W magazynie było mnóstwo przeróżnych piłek, niektóre widzieliśmy po raz pierwszy oraz innych rzeczy niezbędnych do prowadzenia lekcji.

Pani Małgosia poprowadziła z nami zabawy ruchowe i następnie odprowadziła nas do naszej sali przedszkolnej – dziękujemy Pani Małgosiu.

Preorientacja zawodowa – Nauczyciel wychowania fizycznego