20 stycznia 2019
Dnia 09 stycznia uczniowie naszej szkoły oglądali przedstawienia profilaktyczne. Dzieci klas 1-3 zapoznali się z treściami profilaktycznymi dotyczącymi zdrowego stylu życia konieczności mycia warzyw i owoców, czy dbania o higienę osobistą, poznali zgubne skutki zabawy z ogniem oraz, aby nie ufać nieznajomym.
Cały spektakl oparty został o humorystyczny scenariusz Wandy Chotomskiej, pt "Kabaret na jednej nodze", który został przez widzów  bardzo gorąco przyjęty.
Starsi koledzy klas  4-6 poprzez spektakl "Zaplątani w sieci" utrwalili wiadomości dotyczące problemu cyberprzemocy i uzależnieniu od używek. Pokazano uczniom alternatywne sposoby spędzania czasu wolnego. Wszystko to przygotowano w formie satyryczno - kabaretowej.

Agata Czarnecka

Przedstawienia profilaktyczne dla uczniów