05 listopada 2018

Rozstrzygnięcie konkursów katechetycznych

W naszej szkole, jak co roku w październiku, w ramach lekcji religii odbyły się konkursy na : NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC Z DARÓW JESIENI” oraz  pracę plastyczną obrazującą treść hasła tegorocznego Dnia Papieskiego: „PROMIENIOWANIE OJCOSTWA”. Do udziału w konkursach zostały zaproszone klasy II-V. Uczniowie wykonali piękne, ciekawe i oryginalne prace, które zostały zaprezentowane w szkole i w kościele. Wszystkie dzieła dzieci zasługują na pochwałę i nagrodę. Szczególne wyróżnienia za wykonanie zarówno ilustracji jak i różańca otrzymują: Klaudia Król – kl. IIa; Julia Brzózka – kl. IIIb; Zofia Karczewska – kl. IIIb; Łukasz Beck – kll. IVb.

Za wykonanie różańca: Krzysztof Litwin – kl. IIb; Martyna Mazur – kl. IIb; Julia Lubańska – kl. IIa i Hanna Gawlińska – kl. Vb.

Laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy talentu i twórczej pracy. Zachęcamy do udziału w kolejnych projektach.

Beata Biernacka

Rozstrzygnięcie konkursów katechetycznych