22 stycznia 2019

W czwartek 17 stycznia w naszej szkole odbył się kiermasz ciast. Słodkości przygotowali uczniowie z pomocą swoich rodziców.

Na stołach królowały babeczki, jabłeczniki, serniki, biszkopty, ciasta czekoladowe i wiele innych pyszności. Wszyscy uczestnicy kiermaszu mogli kupić w przystępnej cenie swój ulubiony, słodki przysmak. Chętnych było naprawdę bardzo wielu! Przyszli uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Pieniądze zebrane ze sprzedaży ciast przeznaczymy na zasilenie konta Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego, by móc w pełni sił wystartować w przyszłym semestrze z przeróżnymi konkursami dla uczniów i akcjami wspierającymi potrzebujących.

Wolontariat Szkolny i Samorząd Uczniowski

Słodkie działania wolontariatu!