12 czerwca 2019

W czwartek 6 czerwca naszą szkołę odwiedził Pan Paweł Romaszewski – aktor teatralny i serialowy. Odwiedził klasę 4a i podczas lekcji języka polskiego opowiedział o tajnikach zawodu aktora.

Uczniowie usłyszeli historie związane z  występowaniem na scenie oraz przed kamerą. Pan Paweł opowiadał śmieszne anegdoty związane z teatrem, które bardzo spodobały się dzieciom. Uczniowie mogli również wykonać szereg ćwiczeń dykcyjnych i wczuć się, zgodnie ze wytycznymi profesjonalisty, w wylosowaną przez siebie rolę.

Bardzo dziękujemy za ciekawe opowieści, cenne wskazówki i wspaniałą rozrywkę. Kto wie, może dzięki wizycie Pana Pawła, któryś z naszych uczniów w przyszłości zwiąże się ze sceną?

Spotkanie z aktorem