10 czerwca 2019

Czy gwiazdy same piszą teksty piosenek? Jak wygląda tworzenie teledysku i organizowanie koncertu? Ile pieniędzy zepoły otrzymują za piosenkę usłyszaną przez nas w radiu? Na te i inne pytania 4 czerwca 2019r. odpowiedział uczniom klas 3 gimnazjum p. Piotr Piech - manager zespołów muzycznych na kolejnym spotkaniu z cyklu "W roli głównej..." organizowanych w ramach doradztwa zawodowego. Nasz gość na co dzień pracuje z takimi gwiazdami jak Cleo, Mrozu czy Mesajah, a na koncie ma również współpracę z Edytą Górniak. Piotr Piech opowiedział uczniom jak wygląda praca managera, w jaki sposób można nim zostać oraz jakie trudności spotyka podczas pracy z gwiazdami. Uczniowie od naszego gościa otrzymali również garść gadżetów. Bardzo dziękujemy p. Piotrowi za przybycie i liczymy na kolejne spotkanie!

Spotkanie z Piotrem Piechem - managerem zespołów muzycznych