Sukces Dawida!!!

Sukces Dawida

W kwietniu uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w XII edycji Międzynarodowego Konkursu Ekologiczno-Prozdrowotnego „Tu jest moje miejsce, tu jest mój dom”. Konkurs organizowała SP118 we Wrocławiu.

Uczniowie mieli do wyboru kilkanaście tematów z zakresu języka polskiego, plastyki i techniki. Nasi podopieczni wykonali prace w trzech kategoriach – napisali opowiadanie, wykonali zdjęcia oraz prace plastyczne. Wszystkie zgłoszone do konkursu były na bardzo wysokim poziomie.

Jury doceniło starania Dawida Zagajewskiego z klasy 4b, który wykonał wspaniałą pracę plastyczną – herb rodziny Zagajewskich. Dawid wykleił go z kolorowych kulek z bibuły. Swoją misterną pracą wywalczył wyróżnienie, co jest wielkim osiągnięciem, biorąc pod uwagę rangę konkursu i ilość startujących uczestników z całego świata.

Gratulujemy Dawidowi i życzymy kolejnych sukcesów!

12 czerwca 2019