SUKCES ŻABEK Z PROJEKTEM „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”

Uprzejmie informuję, że mimo trudności związanych z ograniczeniami sanitarnymi związanymi z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa, ukończyliśmy ostatni etap naszego wspólnego projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Celem ostatniego etapu "Mały Miś i supertajny projekt" było kształtowanie postawy bezinteresownej pomocy, troski o najbliższych oraz wzmacnianie roli autorytetu w życiu dzieci. W "Dniu Niezapominajki" dzieci wykonały kartkę z motywem niezapominajki, która to jako "supertajny projekt" jest niespodzianką i wyrazem niezwykłej roli rodziców, jako super bohaterów dzieci.

Szanowni Państwo, nie tylko podczas realizacji naszego wspólnego projektu, ale codziennie dla naszych dzieci właśnie Wy, rodzice jesteście tymi niedoścignionymi, wyjątkowymi bohaterami, autorytetami pielęgnującymi życzliwość, pamięć o bliskich i otwartość na potrzeby innych. Bez Państwa zaangażowania, poświęcenia i życzliwości,  nasza praca z dziećmi i dla dzieci nie niosłaby tego co dla nas najważniejsze – ich uśmiech i radość.

Należą się ogromne brawa dla wszystkich dzieci, rodziców i nauczycieli za determinację w realizacji projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”.

Opracowała:

Bożena Perłak