14 listopada 2018

13 listopada 3 grupy:  Tropiciele, Przyjaciele Kubusia Puchatka oraz Pszczółki wybrały się do Brzegu Dolnego na musical „Dorotka w krainie Oz”, aby tam wraz z aktorami przenieść się na drugą stronę tęczy do krainy Oz. W tej bajecznej opowieści dzieci poznają Dorotkę i jej nowych przyjaciół Blaszanego drwala, pragnącego mieć serce, Stracha na wróble, który marzy o rozumie oraz strachliwego Lwa chcącego poczuć odwagę.

Pięknie opowiedziana historia, wsparta znakomitą grą aktorską, świetną oprawą muzyczną, choreografią oraz efektami specjalnymi, niosąca zarazem tak ważne i mądre przesłanie – że dzięki wytrwałości w dążeniu do celu możemy osiągnąć wszystko – dostarczyła przedszkolakom wielu niezapomnianych wrażeń.

Opracowała: Halina Tomala

Teatr moich marzeń