22 września 2018

Dnia 19.09.2018r. chłopcy z klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lutyni, wybrali się do Miękini, gdzie uczestniczyli w pokazowym treningu , na którym gościami specjalnymi byli zawodnicy WKS Śląsk Wrocław : Marcin Robak, Piotr Celeban oraz Damian Gąska.

Dla uczniów była to wyjątkowa okazja do zdobycia autografów oraz zagrania z piłkarzami profesjonalnej drużyny piłkarskiej. Uśmiechy na twarzy towarzyszyły przez cały czas. Może właśnie za jakiś czas, to któryś z nich stanie na murawie i zagra jako profesjonalista.

Za wszystkich naszych uczniów trzymamy kciuki i zachęcamy do realizowania własnych marzeń, szczególnie tych związanych z aktywnością fizyczną, bo jak powszechnie wiadomo – ruch to zdrowie  :) !

Trening z piłkarzami WKS Śląsk Wrocław