06 grudnia 2019

W poprzednim tygodniu Szkoły Podstawowe w Lutyni i Miękini miały możliwość wzięcia udziału w niecodziennych zajęciach języka angielskiego. Placówki te gościły wolontariuszy Fundacji Euroweek Szkoła Leaderów przy współpracy ze Szkołą Językową Multi-Kulti Agnieszki Gawlińskiej z Lutyni. Goście z zagranicy przyjechali na zaproszenie Multi-Kulti, aby uświetnić uroczystość 15-lecia szkoły, które odbyło się 29.11.2019 w SOKu w Miękini.

 

Nasi goście- Michelle z Argentyny i Rio z Indonezji opowiadali uczniom o swoich krajach - tradycjach, zwyczajach, kuchni, a także angażowali ich w różnego rodzaju gry i zabawy językowe. Dla uczniów z Lutyni to pierwsza tego typu możliwość obcowania z tzw. "żywym językiem", ale wnioskując po ich zadowoleniu, na pewno nie ostatnia.

 

Michelle i Rio zarażali charyzmą i energią, co na pewno pozytywnie wpłynie na motywację uczniów do nauki języka angielskiego. Wizyta niesamowitych gości była doskonałą lekcją tolerancji, a także dowodem, że ucząc się języków cały świat stoi przed nami otworem.

https://ci6.googleusercontent.com/proxy/x7Az90uC0FlqG1NQNJvbQl7YtYRlnWzoqu2O_ZLb9xIKhYpJarh3aZrZ_qlU6_VKMQpRwI5_nDi9FsJOqf0XSQHw_6yv1VK7rhIBScGS2g=s0-d-e1-ft#https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

 

Warsztaty z Wolontariuszami Fundacji Euroweek

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lutyni