Ważne informacje dotyczące funkcjonowania przedszkola

Szanowni Państwo,

Ze względu na obowiązujący rygor sanitarny i sytuację epidemiczną nie jest planowane zebranie dla rodziców dzieci przyjętych w wyniku tegorocznej rekrutacji. Zebrania dla wszystkich grup przedszkolnych zaplanowane są na pierwszy tydzień września. Przypominamy o odbiorze rzeczy pozostawionych przez dzieci z punktu podawczego znajdującego się w budynku Szkoły Podstawowej – wejście od strony ul. Polnej 1b.

Aktualne listy dzieci wraz z podziałem grup będą dostępne od 24 sierpnia 2020r. (poniedziałek) na tablicy wystawionej w oknie szkoły przy wejściu głównym. W tym samym dniu na stronie internetowej zostaną opublikowane wyprawki dla wszystkich dzieci przedszkolnych.

Od 31 sierpnia 2020r. (poniedziałek) grupy przedszkolne będą funkcjonowały według podziału opublikowanego 24 sierpnia 2020r. W tym dniu zapraszamy dzieci zapisane do przedszkola zgodnie z deklaracjami wakacyjnymi. Dzieci nowo przyjęte oraz pozostałe dzieci uczęszczają do przedszkola od 1 września 2020r. (wtorek). Od 1 września 2020r. Przedszkole Publiczne w Lutyni będzie czynne w godzinach 6.30 – 17.00. Dowóz dzieci będzie organizowany od 2 września 2020r. (środa) – dotyczy on jedynie dzieci 5 i 6 – letnich.

Prosimy o regularne sprawdzanie strony internetowej przedszkola. Pojawią się na niej istotne informacje związane z rygorem sanitarnym i procedurami obowiązującymi w naszej placówce od 1 września 2020r.

Z poważaniem,
Dyrektor ZSP, Jadwiga Rybacka