27 lutego 2019

!

Uczniowie klasy 1 a SP im. Jana Pawła II w Lutyni wraz z wychowawczynią przystąpili do kolejnego projektu, tym razem jest to akcja ogólnopolska współorganizowana przez WSiP oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki „ Wielka mapa Polski”.

„Polska to piaszczyste  bałtyckie plaże, malownicze szlaki górskie piękne jeziora i ciche leśne zakątki, urokliwe wsie, tętniące życiem miasta. Polska to unikalna przyroda i światowej klasy zabytki.

W Polsce naprawdę jest co zwiedzać! ”

Celem projektu jest poznanie rejonów Polski oraz nawiązanie znajomości pomiędzy szkołami  za pomocą wysyłania pocztówek. Dodatkowo przy każdej otrzymanej pocztówce uczniowie będą mieli dodatkowe zadania związane z miejscowością z której dostaniemy kartkę z pozdrowieniami.

My już swoje kartki napisaliśmy i wysyłamy  !

Czekamy na odpowiedzi i niespodziewane pocztówki z różnych rejonów Polski.  Każdą otrzymaną pocztówkę umieścimy na Mapie Polski w odpowiednim dla niej miejscu.

Pozdrawiamy, pocztówkowa klasa 1a.

Wielka mapa Polski w klasie 1a