22 marca 2019

W tym roku Dzień Kobiet w klasie 5b był obchodzony nieco inaczej niż zawsze. Wspólnie z rodzicami urządziliśmy „Wielkie Nocowanie”. Na początku czuliśmy się troszkę dziwnie, bo w szkole o 20:00 nikogo poza nami i Panem Stróżem nie było… Odwiedził nas tato Hani, p. Michał Gawliński, z którym rozmawialiśmy o wpływie portalu „You Tube” na nasze życie. Była to bardzo przydatna pogadanka, podczas której dowiedzieliśmy się jakie zagrożenia czyhają na nas, jeśli nie będziemy umiejętnie i krytycznie wybierać treści do obejrzenia. Następnie nadszedł czas na pizzę, planszówki, gry i zabawy grupowe. Ok. 22:00 nadeszła pora ciszy nocnej. Wskoczyliśmy do śpiworów                         i obejrzeliśmy bajkę na dobranoc ( troszkę straszną). Było to niesamowite przeżycie, które bardzo zintegrowało naszą klasę.  Zapamiętamy je na długo.  Mamy nadzieję, że niedługo to powtórzymy Dziękujemy Rodzicom, szczególnie mamie Kajetana i tacie Mateusza za pomoc i poświęcenie.

Uczniowie klasy 5b z wychowawczynią p. Anią Gajek-Malinowską

Wielkie nocowanie w szkole kl. 5b