Wielkie poruszenie w bibliotece

O tym  jak ciekawym miejscem może być Biblioteka Publiczna w Lutyni, Biedronki przekonały się w ostatni wtorek, czyli 09 października 2019 r.

Sympatyczna Pani Ola, przybliżyła dzieciom zawód bibliotekarza oraz wyjaśniła w jaki sposób należy się zachować w bibliotece. Przygotowała dla nas niespodziankę i przebrana za Panią Jesień przeczytała przedszkolakom opowiadanie o aktualnie zachodzących zmianach w przyrodzie.

Wskazała nam półki z dziecięca literaturą, na których Biedronki poszukiwały interesujące je do wypożyczenia książki. Oj działo się! Za zgodą bibliotekarki narobiliśmy trochę bałaganu.

Na koniec naszego spotkania dzieci otrzymały certyfikaty „Najmilszego czytelnika na świecie” i zachwycone wróciły do przedszkola.

Dziękujemy Pani Olu za miło spędzony czas i do szybkiego zobaczenia.

Opracowała: Anna Gorczyca

11 października 2019