12 czerwca 2019

Pracowita niedziela

Dla jednych zabawa i wspaniale spędzony czas, a dla innych pracowity dzień w pocie czoła. Ale jakże aktywny i efektywny!

Wolontariusze i członkowie Samorządu Uczniowskiego tłumnie stawili się w niedzielne południe 2 czerwca, by pomagać przy organizacji Festynu Rodzinnego. Jedni sprzedawali ciasta, a inni losy na loterię. Cześć przygotowywała mecz siatkówki i wspierała stoiska z aktywnościami dla dzieci, z kolei inni pomagali nosić ławki i sprzęty oraz dbali o porządek podczas rozgrywek gier planszowych. Ochotnicy zorganizowali również grę terenową dla rodzin, zbierali zapisy dla Fundacji DKMS oraz czuwali nad przebiegiem akcji Marzycielska Poczta.

Jesteśmy pełne podziwu dla młodych i zdeterminowanych ludzi, którzy poświęcili wolne popołudnie dla szczytnego celu. W imieniu Rady Rodziców oraz Rady Pedagogicznej serdecznie dziękujemy!

Opiekunki Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego

Wolontariat na festynie!