Zakrętkowe zabawy w grupie Odkrywców

Przedszkolaki z grupy siódmej choć malutkie serca mają, to pomagać bardzo lubią.

W dniu 29.01.2021 został poruszony temat pomagania. Każdy wypowiedział się w jaki sposób codziennie pomaga swoim najbliższym. Następnie zastanowiliśmy się wspólnie, jak i kogo można wspierać. Po krótkiej pogadance dzieci miały za zadanie stworzyć z nakrętek obrazek. Bardzo ambitnie i kreatywnie wykonali swoje prace. Powstały między innymi: stwory, kasztany, kwiaty, tort, maszyny, bałwanek, miasto, myszka miki, słońce i tablet. Po zakończonym ćwiczeniu przyszedł czas na wrzucanie zakrętek do celu. Przygotowaliśmy cały worek zakrętek i wybraliśmy się do serduszka przed szkołą. Podczas spaceru, nie mogło oczywiście zabraknąć zimowych zabaw na boisku.

02 lutego 2021