1. Uprzejmie informujemy,że zgodnie z wcześniejszymi planami RR dokonała wyboru i zakupu naklejek edukacyjnych na podstopnice schodów w naszej szkole oraz na podłogi w części korytarzy na parterze.Naklejki sensoryczne na podłogi dedykowane są naszym najmłodszym uczniom w nauczaniu początkowym,by umilić im czas spędzany poza zajęciami w salach.
Naklejki na podłogi oraz na podstopnice planujemy umieszczać w dwóch terminach w trakcie ferii: czwartek 13.02.2020 od godziny 16 oraz w poniedziałek 17.02.2020 od godziny 16.
Zwracamy się zatem do wszystkich rodziców z prośbą o pomoc w tych pracach.
Prosimy o informacje od trójek klasowych do końca przyszłego tygodnia tj. do dnia 07.02.2020 z informacją o planowanym zaangażowaniu rodziców.
Zróbmy dzieciom niespodzinkę po feriach!
Serdecznie zapraszamy!

2 Rozstrzygnięcie konkursu 100% składek wpłaconych od klas na Radę Rodziców
Dobra wieść niesie,że w tym roku klasą,która jako pierwsza zebrała i wpłaciła składki na RR jest klasa 5b!
Przedstawiciel trójki klasowej proszony jest o kontakt z Prezydium RR w celu omówienia szczegółów przekazania nagrody na rzecz klasy.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

3.Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia".To odpowiedź na apel Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i Studia Wschód.Na prośbę uczniów i wolontariatu szkolnego RR wraz z rodzicami dostarczyła w dniu 30.10 zebrane znicze do siedziby Radia Wrocław we Wrocławiu.

4.Z funduszy zgromadzonych przez RR zakupiliśmy w tym roku kolejny napis na ścianę korytarza na I piętrze budynku. Napis ten jest w tej samej stylistyce co obraz znajdujący się przy wejściu głównym do budynku.

5.W nowym roku szkolnym pojawił się wspaniały pomysł urządzenia na korytarzach szkoły tzw."kącików czytelniczych". Brakowało nam  w szkole takich miejsc, a dzięki wspólnej pracy, ofiarom wielu rodziców i kreatywności udało się nam stworzyć przytulne miejsca,które podczas przerw i nie tylko chętnie odwiedzają nasi uczniowie.

6.Zakup antyram i ramek, w które umieszczamy dyplomy za szczególne osiągnięcia naszych uczniów.Rozwieszamy je na ścianach korytarzy naszej szkoły.Dodatkowo RR sfinansowała zakup emblematów dla uczniów z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11.11.2019 roku.