16 października 2020

„Jesteśmy już uczniami”. Uroczyste pasowanie na ucznia

16 października w naszej szkole był dniem szczególnym, zwłaszcza dla pierwszoklasistów, którzy zostali włączeni do braci uczniowskiej. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w krótkim programie artystycznym. Każdy pierwszoklasista uroczyście ślubował na flagę państwową być dobrym Polakiem, strzec godności szkoły, uczyć się pilnie i być dobrym kolegą.

Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania, dotykając symbolicznie ołówkiem ramienia dzieci z każdej klasy.

Po uroczystości pierwszoklasiści otrzymali z rąk wychowawców dyplomy, upominki i legitymacje szkolne. Miejmy nadzieję, że słowa przysięgi będą dla nich drogowskazem na kolejne lata szkolne. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz krótkiego filmu z występu naszych uczniów.

Nauczyciele klas pierwszych