Jesteśmy grupą dzieci 6-letnich. Codziennie z grupą  pracują wychowawczynie pani mgr Bożena Perłak i mgr Ewelina Raducha-Furman.

Naszą przedszkolną, grupową społeczność reprezentuje przesympatycznych 12 dziewczynek i przebojowych 13 chłopców.

Zawiązane przyjaźnie i relacje w grupie sprawiają, że dzieci z radością przychodzą do przedszkola. Każdy wspólnie spędzony dzień niesie wiele radości i zabawy. Każde dziecko z naszej „Żabkowej” społeczności ma zapewnione najlepsze warunki  do odkrywania i rozwijania swoich talentów. Razem jesteśmy już na ostatnim etapie przygotowania do podjęcia nauki w szkole. Podczas zajęć poznajemy litery, uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy i rysujemy. Nasze okolicznościowe występy teatralne spotykają się z gromkimi brawami i gratulacjami. Nie zamykamy się w pomieszczeniu naszej grupy. Chętnie wychodzimy na spacery korzystając z sąsiedztwa placu zabaw i parku. Dużo radości sprawiają nam wycieczki, gdzie korzystamy z okolicznych atrakcji. Nuda jest pojęciem obcym w naszej grupie a  kreatywność i innowacyjne metody nauczania  towarzyszą nam codziennie.