Dyrekcja:
Jadwiga Rybacka – dyrektor
Agnieszka Błachut – wicedyrektor ds. klas 4-8
Zuzanna Zięciak – wicedyrektor ds. PP i klas 1-3
Świetlica:
Ewelina Babik
Ewa Justyńska
Karolina Woźniak
Karolina Janik
Dagmara Siudmak
Alicja Gajda
Edukacja wczesnoszkolna:
Alina Mocniak – kl. 1a
Sylwia Drzewiecka – kl. 1b
Agnieszka Suder – nauczyciel wspomagający w kl. 1b
Marta Peter – kl. 1c
Monika Smela – kl. 1d
Kamila Lusar – kl. 1e
Justyna Kotwińska – nauczyciel wspomagający w kl. 1e
Urszula Parulewicz – kl. 1f
Magdalena Jahn – kl.2a
Agnieszka Wolniewicz – kl. 2b
Anna Gorczyca – kl. 2c
Magdalena Buczyńska – kl. 2d
Daria Meszyńska – kl. 2e
Magdalena Łaska – kl.3a
Ewelina Król-Chmielowiec – nauczyciel wspomagający w kl. 3a
Roksana Buchowska – kl. 3b
Beata Krajewska – kl. 3c
Kl. 4 – 8:
Monika Oleradzka – kl.4a, fizyka, matematyka
Dorota Piekarska – kl. 4b, j. polski
Anna Gajek-Malinowska – kl.4c, j. angielski
Izabela Błońska – kl. 5a, j. polski
Edyta Lipińska – kl. 5b, plastyka, etyka
Katarzyna Rak – kl. 5c, matematyka
Dorota Palczyńska – kl. 6a, biologia, chemia
Bożena Gietler – kl. 6b, matematyka
Alicja Kościelniak-Kowalczyk – kl. 6c, historia, WOS
Klaudia Jacher – kl. 7a, muzyka, plastyka, technika
Jakub Ranosz – kl. 7b, informatyka, technika
Małgorzata Stroiwąs – kl. 8a, EDB, wychowanie fizyczne
Tomasz Piekarek – kl. 8b, technika, wychowanie fizyczne
Anna Krzaczek – kl. 8c, j. polski
Katarzyna Kusznir – kl. 8d, j. niemiecki
Agnieszka Kucza – nauczyciel wspomagający w kl. 8d, doradztwo zawodowe
Anna Listwan – geografia, przyroda
Beata Gietler – j. polski
Łukasz Pająk – j. angielski
Jakub Rokita – j. angielski
Łukasz Brożyna – historia
Maria Chrobak – matematyka
Adriana Tomaszek-Nowakowski – matematyka
Dominika Jasek-Malinowska - gimnastyka korekcyjna, wychowanie fizyczne
Karol Bernatek – wychowanie fizyczne
Dariusz Tłuczek – wychowanie fizyczne
Agnieszka Kucza - nauczyciel wspomagający
Ewelina Król - chmielowiec - nauczyciel wspomagający
Justyna Kotwińska – nauczyciel wspomagający
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna:
Alicja Szarapanowska-Walkiewicz – psycholog szkolny
Agata Czarnecka – pedagog szkolny
Martyna Sarnowicz – pedagog szkolny
Małgorzata Bibrowicz - logopeda
Katecheza:
Ks. Jan Banik
Ks. Piotr Szczypior
Zofia Biernacka
Michał Niewiński
Biblioteka:
Agnieszka Kisielewska