28 kwietnia 2020

18 maja mija 100 lat od urodzin Patrona naszej szkoły- Jana Pawła II.

Nie tylko historycy twierdzą ,że Karol Wojtyła, późniejszy papież Jan Paweł II, był jedną z największych postaci XX wieku. Miał ogromny wpływ na przemiany polityczne w Polsce, na upadek komunizmu w tej części Europy. Jego Osoba, słowa, które głosił do ludzi na całym świecie są nadal inspiracją do lepszego życia, zmiany świata.

Drodzy Uczniowie, chcemy zachęcić Was do lepszego poznania tego wyjątkowego Polaka. Proponujemy Wam udział w projekcie- „Od Wadowic wszystko się zaczęło’’ . Jest on przeznaczony dla uczniów klas 4-8 i będzie trwał od 27 kwietnia do 18 maja 2020 roku.

Nauczyciele przygotowali dla Was propozycje różnych konkursów- informacje o nich będą zamieszczane w edudzienniku, zakładka wiadomości. Najlepsze prace będziemy prezentować na stronie szkoły.

Zapraszamy Was serdecznie do działań projektowych, wiemy, że macie ciekawe pomysły i zobaczymy wiele niezwykłych prac!

Nauczyciele uczestniczący w projekcie:

G. Szlączka,

D, Piekarska, C. Malz, A. Krzaczek, B. Gietler

K. Jacher,

Ks. R. Michaelis, B. Biernacka,

J. Ranosz

M. Stroiwąs z zespołem wuefistów

A. Kisielewska

„Od Wadowic wszystko się zaczęło…’’ - projekt edukacyjny na 100 lecie urodzin Jana Pawła II.