29 kwietnia 2020

„Nasza Biało- Czerwona’’

Witamy serdecznie,

w tym trudnym dla nas wszystkich czasie postanowiliśmy zaprosić Was do ciekawego przedsięwzięcia,  związanego z naszymi symbolami narodowymi – a dokładnie chodzi o naszą biało - czerwoną flagę, która doczekała się własnego święta 2 maja.

Proponujemy Wam akcję, w którą Wy możecie też zaangażować Wasze rodzeństwo, rodziców czy bliskich. Włączą się w nią również Wasi nauczyciele.

Szczegóły?

Akcja „Nasza Biało- Czerwona” polega na zrobieniu zdjęcia, którego bohaterem

będzie biało-czerwona flaga – mile widziani na zdjęciu jesteście oczywiście Wy (rodzeństwo, rodzice, bliscy).

Flagę można namalować na kartce, na materiale, na twarzy (pod opieka rodziców), możecie ubrać się na biało - czerwono, możecie przygotować dekorację w biało-czerwone barwy – wierzymy, że Wasza inwencja twórcza nie zna granic.

Uczniowie biorący udział w akcji otrzymają pochwały z zachowania, a my nauczyciele będziemy z dumni z Waszej godnej postawy.

Zdjęcia Waszych prac prześlijcie na maile wychowawców do 5 maja. Najlepsze zdjęcia będą prezentowane na stronie szkoły.

Stwórzmy Naszą Biało- Czerwoną i uczcijmy w ten sposób Dzień Flagi i Święto Konstytucji 3 Maja.

.

Pozdrawiamy,

Grono Pedagogiczne SP w Lutyni

Akcja „Nasza Biało- Czerwona”