Bal karnawałowy

Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, piratów, strażaków, Spider-Mana, Batmana, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy zespół Rewelacja, który zabawiał nas podczas zabawy karnawałowej. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków.

Bal karnawałowy umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej i radosnej atmosferze.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie w przygotowaniu dekoracji wystroju sali oraz poczęstunek.

Opracowała:  Aleksandra Żywicka

20 stycznia 2020