Bracia Staniowscy górą

Podczas rozegranego w dniu 05 grudnia w Poznaniu Festiwalu Tenisa Stołowego duży sukces odnieśli młodzi  zawodnicy LKS ODRA Głoska, bracia Dawid i Stanisław Staniowscy. Nasi młodzi adepci plastikowej piłeczki zdominowali Turniej w dwóch kategoriach wiekowych: Dawid wygrał turniej młodzików, zaś jego starszy brat, Stanisław, zajął pierwsze miejsce w kategorii kadetów. Ich sukces jest potwierdzeniem  dobrej pracy szkoleniowej w klubie pod okiem naszych szkoleniowców, kol. kol.Tomasza Piekarka i Wojciecha Kotyla. Na co dzień nasi utalentowani pingpongiści są uczniami Szkoły Podstawowej im.Jana Pawła II w  Lutyni i ich sukces jest efektem właściwego klimatu, który stwarza Dyrektor Szkoły w Lutyni, Pani Jadwiga Rybacka oraz aktywnemu wspieraniu sportu młodzieżowego przez Wójta Gminy Miękinia, Pana Jana Mariana Grzegorczyna. Jesteśmy dumni, że możemy dołożyć naszą cegiełkę na mapie sukcesów tak usportowionej w szkoleniu dzieci i młodzieży w naszej usportowionej  podwrocławskiej gminie.

08 grudnia 2021