CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!
     PRAWDZIWIE POWSTAŁ!

Za kilka dni wszyscy chrześcijanie będą witać się tymi słowami, świętując najważniejsze wydarzenie w dziejach świata- ZMARTWYCHWSTANIE PANA JEZUSA.! Już dziś pragnę przedstawić prace wielkanocne uczniów klas 4-6, które zostały wykonane w ramach lekcji religii. Razem z panem Michałem Niewińskim wybraliśmy te, które najbardziej urzekły nas swoją treścią i formą. Oglądając prace, możemy podziwiać symbole wielkanocne oraz rodziny podążające z koszyczkami do kościoła w Wielką Sobotę.

Uczniowie wyróżnieni:

Z klasy 6a: Michalina Zwierz

Z klasy 5a: Ola Bryła, Ewelina Kraśnicka, Leon Kolaćkov, Łucja Janik, Damian Witkowski, Patryk Trybuś ,Lena Winnik, Witold Kotwiński, Karolina Kula, Ola Suder

Z klasy 5b: Julia Brzózka, Małgorzata Stachowska, Kuba Kubik, Zofia Karczewska, Krystian Hryńczuk, Małgorzata Skrycka

Z klasy 4a: Amelia Świątek, Klaudia Król, Julia Lubańska, Zofia Łukaszczyk, Hanna Szuberska, Maja Winnik

Z klasy 4b: Marcelina Adamska, Martyna Witek

Wszystkie nadesłane prace zostały nagrodzone ocenami celującymi oraz drobnymi pamiątkami.

Nagrody do odebrania w kościele po Mszy Świętej o 11.15

Życzymy Wam i Waszym Bliskim, aby moc Zmartwychwstałego Pana umocniła serca, wypełniając je wiarą, nadzieją i miłością.

Alleluja!!!

Beata Biernacka i Michał Niewiński