Co się u nas działo w lutym?

Mimo tego, że luty jest miesiącem najkrótszym w roku, a dodatkowo województwo dolnośląskie miało w tym czasie ferie w naszej szkole działo się bardzo dużo.

2.02. - Był to dzień herbaty oraz gorącej czekolady. Uczniowie mogli zakupić gorącą herbatkę o różnych smakach z cytryną, cukrem oraz czekoladę w trzech smakach. Spowodowało to duże poruszenie na korytarzach naszej szkoły. Uczniowie dzięki ciepłym napojom rozgrzali nie tylko swoje dłonie, ale również serca. Świadczyły o tym uśmiechnięte buzie na korytarzu.

Drugi tydzień lutego upłynął pod hasłem karnawału. Każdego dnia uczniowie przebierali się za inne postacie z filmów, życia, bądź lat młodzieńczych swoich rodziców. Dokładny harmonogram tych dni obrazował się następująco:

Poniedziałek: Karnawał maskowy w Wenecji,
Wtorek: Dzień Dziwaka,
Środa: Dzień Mafii i Gangsterów lat 20 i 30 XX wieku,
Czwartek: lata '80 i '90 XX wieku
Piątek: Gala Oskarowa - Klimat Hollywood.

Ostatni dzień 10.02 był dniem pełen kartek, balonów i upłynął pod hasłem: walentynki. Wolontariusze wraz z SU sprzedawali kartki własnoręcznie zrobione oraz balony z helem. Kartki były roznoszone po klasach i dostarczane dla osób, którym zostały zaadresowane. Była to świetna zabawa dla naszych uczniów.

09 marca 2023