Dzień Dziecka w naszej szkole!

W dniu 29.05.2024 w naszej szkole przy współpracy Dyrekcji Szkoły, Rady Rodziców oraz samorządu szkolnego został zorganizowany Dzień Dziecka .

W tym uroczystym dniu na 3 i 4 lekcji odbyła się dyskoteka, podczas której zostały wręczone nagrody rozstrzygniętego konkursu Liga Klas. Uczniowie mogli zrobić sobie zdjęcia przy przygotowanej przez SU foto ściance. Był także poczęstunek, gry zespołowe i zabawy. Samorząd Uczniowski poczęstował wszystkich uczniów cukierkami, przygotował Turnieje Gier min. Rummikub, Warcaby, Szachy, odbył się konkurs ,,Jaka to melodia?,,, było także układanie kostki Rubika, Scrabble, Sudoku oraz origami. Dodatkowo uczniowie mieli możliwość spotkania i porozmawiania z Oficerem Wojska Polskiego, funkcjonariuszami Straży Granicznej a także pracownikiem wrocławskiego lotniska.

Rada Rodziców naszej szkoły zapewniła lody i popcorn dla wszystkich uczniów. Zabawa był wyśmienita.

Od rana czekały na dzieci atrakcje:dyskoteka z Dj-em dla klas 1-3,potem dla klas 4-8.Podczas dyskoteki klas 4-8 rozstrzygnięty został konkurs całoroczny Liga Klas.Nagrodę 1-go miejsca w wysokości 400 zł dla wygranej klasy sponsorowała RR. Nagroda 2-go i 3-go miejsca została przygotowana przez Samorząd Uczniowski.Młodsi uczniowie i przedszkolaki bawiły się na dmuchańcach i z zainteresowaniem rozmawiały z naszymi Strażakami z OSP Lutynia.Na odważnych czekała też ścianka wspinaczkowa.Każdy uczeń został poczęstowany lodem Kaktus na orzeźwienie.Klasa,która była na wycieczce-1A ma zabezpieczone lody na pn.Od 9-13 dzieci zajadały świeżo przygotowywany popcorn.Klasy 4-8 uczestniczyły w grach i zawodach ze swoimi wychowawcami. Dodatkowo do szkoły przybyli m.in.przedstawiciele Straży Granicznej i Wojska Polskiego z ciekawostkami o swoich zawodach.Atrakcje zostały przygotowane wspólnie przez Radę Rodziców, Dyrekcję wraz Gronem Pedagogicznym i OSP Lutynia.

Mamy nadzieję, że udało się sprawić nieco frajdy naszym dzieciakom i dostającej młodzieży.

Kolejne atrakcje w formie festynu sportowego w Lutyni- sobota 08.06.2024 w godz 10-17 w naszym przyszkolnym parku.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i dobrą zabawę!!!!

03 czerwca 2024