23 listopada 2020

Przełom listopada i grudnia to czas, w którym dzieje się bardzo wiele. Świętujemy wówczas kilka ważnych świąt. Jednym z nich jest Dzień Życzliwości i Pozdrowień, który przypada na 21 listopada.

Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Jest to apel przeciwko problemom i często smutnej rzeczywistości. Przesłanie akcji jest proste:  bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.

W związku z tym, kilka dni temu poprosiliśmy Was, abyście przesłali nam zdjęcia, na których chcecie przekazać komuś miłe słowo bądź stworzyli plakaty nawiązujące do szeroko pojętej życzliwości.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu powstała prezentacja, którą przekazujemy. Żywimy nadzieję, że wywoła uśmiech na Waszych twarzach: https://view.genial.ly/5fba57c9cd106e0d03b6163c/video-presentation-dzienzyczliwosci

Dobrej zabawy! Życzymy Wszystkim udanego dnia!

Samorząd Uczniowski i Wolontariat Szkolny

Dzień Życzliwości i Pozdrowień