Egzaminy na Kartę Rowerową

Maj był miesiącem wyjątkowych wyzwań dla naszych uczniów z klas 4, którzy stanęli przed egzaminem na Kartę Rowerową. Mimo tego, że była to poważna próba ich umiejętności, wszyscy stanęli na wysokości zadania i z powodzeniem zaliczyli egazmin!
Nasi uczniowie nie tylko opanowali teoretyczną wiedzę na temat zasad bezpiecznej jazdy na rowerze, ale także wykazali się umiejętnościami praktycznymi. Ich zaangażowanie i determinacja zasługują na
ogromne uznanie.
Jednak, mimo tego pozytywnego osiągnięcia, chcielibyśmy przypomnieć wszystkim naszym uczniom o konieczności zachowania ostrożności i bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze. Pamiętajcie o noszeniu kasków ochronnych, przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego i zdrowego rozsądku na drodze.

Życzymy wszystkim uczniom wielu bezpiecznych i radosnych przejażdżek rowerowych.

14 czerwca 2024