GRAMY RAZEM DLA WOŚP!!!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 31. Znakomitą zapowiedzią na tegoroczny Finał, który odbędzie się w Hali Sportowej w Lutyni dnia 29.01.2023r. niech będzie nasz klip  z teledyskiem. Swoje wokalne zdolności prezentują nasze najstarsze przedszkolaki z grupy Misie i Motylki. Utwór autorski pt. „Świąteczna orkiestra ma te moc” w wykonaniu:

- p. Kinga Szajna – autorka tekstu

- p. Lidia Labiszak i p. Joanna Kamińska – muzyka, wokal

- p. Wojciech Kamiński - gitara

- dzieci z grupy Misie i Motylki oraz wychowawca  p. Aleksandra Żywicka – wokal, występ

- Echo Średzkie – powiat średzki – zdjęcia i montaż

Serdeczne podziękowania p. Jadwidze Rybackiej z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lutyni, p. Małgorzacie Krawczyk i p. Halinie Tomali, wychowawcom grupy Motylki, Powiatowemu Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej oraz Samorządowemu Ośrodkowi Kultury w Miękini za współpracę i wsparcie w nagraniu.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!!!

26 stycznia 2023