I turnus półkolonii letnich w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Lutyni już za nami

Od 19 lipca uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w wielu ciekawych atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli.

Eksperymentowanie z suchym lodem czy tworzenie slime ? To dla naszych uczestników  już żadne wyzwanie. Zwiedzanie Twierdzy w Kłodzku pozostanie na zawsze w naszej pamięci, za sprawą tunelu zwanego Krasnal . Magiczne, muzyczne spotkanie z teatrem okazało się strzałem w dziesiątkę. Wśród uczniów odnaleźliśmy kilka perełek artystycznych – być może kiedyś to właśnie ich zobaczymy na scenie teatru  ? Pod koniec tygodnia odwiedziliśmy Zieloną Osadę, gdzie spotkaliśmy się  ze zwierzętami, m.in. z pozytywnymi, wesołymi kozami, a na koniec tygodnia stworzyliśmy w parku istną galerię sztuki.

23 lipca 2021